Vertikālās žalūzijas

Vertikālās žalūzijas

Pielietojums
Vertikālās žalūzijas var uzstādīt uz neveramo logu rāmja, ailē, virs ailes, pie sienas vai pie griestiem. Ar tām var ne tikai aizsargāt logus un durvis no saules, bet arī sadalīt telpu daļās. Joslu platums ir 127 mm. Maksimālais ieteicamais žalūziju izmērs ir: platums – 3.50 m, augstums – 3.00 m.

Slīpas vertikālas žalūzijas
Ir atrasts risinājums arī trapeces veida logiem. Šādu logu aizklāšanai tiek ražotas slīpās vertikālās žalūzijas. Slīpa var būt gan žalūzijas apakšējā daļa, gan augšējā daļa. Tāpat var izgatavot arī žalūzijas ar dažāda garuma joslām. Tas dod iespēju piemērot žalūzijas balkona durvīm un logam. Joslas stiprinās uz vienlaidus profila.

Vadība
Velkot aiz aukliņas , joslas tiek savilktas uz vienu vai otru pusi, vai arī no vidus uz malām. Joslu virziena leņķi var regulēt ar ķēdīti . Augšējais profils ir pārklāts ar speciālu baltu krāsojumu, kas ir izturīgs pret koroziju un ir iIgmūžīgs.

Siltumizolācija
Ar vertikālam žalūzijām var pasargāt telpas no tiešiem saules stariem, izmantojot piemērota biezuma audumus.

Ienākošas gaismas regulēšana
Pagriežot auduma joslas noteikta leņķī, var regulēt telpas dabīgo apgaismojumu. Turklāt, ar dažu speciālu audumu palīdzību ir iespē-jams telpu padarīt tumšu.