HST bīdāmās terases durvis

Kā palielināt savu dzīvojamo istabu? Kā atvērt savu māju uz dārzu? Kā uzaicināt savu dārzu ienākt mājā? Labākais risinājums ir nomainīt visu sienu ar HST Patio durvīm. HST Patio durvis ir vienas no tehnoloģiski attīstītākajiem risinājumiem piedāvājumu tirgū, pateicoties tām ir iespējams izveidot plašas un energoefektīvas bīdāmās durvis ar zemu 19mm alumīnija slieksni. HST Patio durvis tiek būvētas, izmantojot vācu PVC Salamander proflus (A klase), trīskāršu stiklojumu un perfektu furnitūru, kas dod iespēju droši un bez piepūles darboties ar vērtnēm līdz 300kg.
Aizvērta un aizslēgta bīdāmā vērtne balstās uz sliekšņa, un, pateicoties tās svaram un bloķēšanas sistēmai, tā ir barjera nevēlamiem viesiem un laika apstākļiem. HST Patio durvīm ir 4-punktu vērtnes bloķēšanas sistēma. Bīdāmo durvju furnitūra ar rullīšu sistēmu aprīkota ar alumīnija sliedi.

Vēršanās varianti

Maksimālie izmēri:

Maksimālie izmēri HST Patio durvīm atkarīgi no vairākiem faktoriem – vissvarīgākais ir krāsa, (dekoratīvās plēves izmantošana ierobežo maksimālos izmērus), stiklojums (kopējais paneļa svars nedrīkst pārsniegt 300 kg, kas ir iespējams, izmantojot smagus drošības stiklojumu ), augstums virs jūras līmeņa, un ēkas atrašanās vietas. HST Patio var izgatavot ar maksimālo izmēru līdz 5m platumam un 2,5 m augstumam.

Termiskie parametri:

Izmantojot trīskāršu stiklojumu ar siltām stiklu starplikām, silto alumīnija slieksni un termisko rāmja armatūru, standarta divu paneļa 5m platas un 2.5m augstas HST Patio durvis, sasniedz siltuma caurlaidības koeficientu līdz Uw = 0,8W / m2K

Patio HST pamata komplektācija:

– zems, silts alumīnija slieksnis
– termiski sadalīts rāmis, būvdziļums 172mm
– 76mm bieza vērtne
– 4-punktu atslēga ar iebūvētu mikroventilāciju
– divkāršais stiklojums ar U-vērtību 1,0 W / m2K (4-16 Argons-4LowE vai 6-16 Argons-6LowE lielākiem izmēriem), ar standarta starplikām
– HST rokturi baltā vai brūnā krāsā, mēs iesakām arī jauno HST nerūsējošā tērauda rokturi.

Patio HST papildus iespējas:

trīskāršais stiklojums, līdz 48mm bieza stikla pakete, u-vērtība 0.5 W/m2K
– drošības un drošuma stiklojums(rūdīts vai laminēts)
– selektīvs un saules aizsardzības stiklojums
– rokturu toņi: sudraba EV1,”zelta” C33 vai krāsots RAL 1036 (F4), titāna F9
– bīdāmo durvju rokturu krāsas
– tumši brūns slieksnis
– paplašināts slieksnis līdz 25 mm
– Comfort durvis ar atsperu mehānismu, lai atvieglotu atvēršanu un aizvēršanu lielām un
smagām vērtnēm
– regulējami riteņi, kas var izlabot instalācijas kļūdas