Žalūzijas

Žalūzijas – praktiska un stilīga izvēle ne tikai Jūsu birojam, bet arī mājai! Tās ne tikai regulē caur logiem ieplūstošo saules gaismu, bet arī palīdz nodrošināt interjera eleganci. Galvenās žalūziju funkcijas un priekšrocības – efektīva gaismas plūsmas regulēšana. Žalūzijas ļauj izsargāties no nevēlamiem kaimiņu vai garāmgājēju skatieniem un saglabāt savu privātumu. Žalūzijas ir kompaktas, neaizņem daudz vietas, un pats galvenais – neuzsūc smakas, putekļus un netīrumus.

Rullo žalūzijas ir piemērojamas jebkuram logam. Ar rullo žalūziju palīdzību pēc vajadzības var regulēt telpas apgaismojumu. Piedāvājam izvēlei plašu audumu kolekciju. Katram auduma tipam ir 6 līdz 12 nokrāsas. Vannas istabām piedāvājam žalūzijas no mitrum-izturīgiem audumiem. Ieteicamais rullo žalūzijas maksimālais augstums un platums ir līdz 2.00 m.

Vadība
Rullo žalūzijas vada ar ķēdītes palīdzību. Pavelkot aiz ķēdītes, žalūzijas var nolaist vai pacelt. Žalūzijām ar atsperes mehānismu audums automātiski uztinas uz stieņa. Apakšējo profilu var fiksēt jebkurā stāvoklī. Tādā veidā žalūzijas vada ar aukliņas vai rokturīša palīdzību, kas ir piestiprināts pie apakšējā profila.

Apdare
Rullo žalūzijām augšējais un apakšējais profils var būt ar apdari. Izmantojot augšējo apdari, tiek nosegts stienis, uz kura uztinas žalūzijas audums. Apakšējā profila apdarei jūsu izvēlei piedāvājam 4 veidu valnīšus un 30 veidu apdares lentītes.

Rullo žalūzijām var saskaņot auduma, kronšteinu un apakšējā profila krāsas. Apakšējais profils un kronšteini var būt balti vai smilškrāsas.

Rullo žalūzijas plastikāta un jumta logiem
Rullo žalūzijas „PRESTIGE”

Rullo žalūzijas „PRESTIGE” ir speciāli piemērotas plastikāta logiem un koka logiem ar stikla paketēm. Verot logu, žalūzijas audums paliek nekustīgi piekļauts loga rāmim, jo slīd pa īpašām sānu vadotnēm. Augšā audums uztinas uz stieņa. Stienis ir nosegts ar apdares profilu visā garumā. Pacelt vai nolaist žalūzijas var ar ķēdītes palīdzību. Paceļot audumu līdz vēlamajam augstumam, ķēdīte tiek fiksēta speciālā ligzdiņā.
Augšējais profils, apakšējais profils, sānu vadotnes var būt baltas, brūnas un koka imitācijas krāsā. Koka imitācijas krāsa ļauj piemērot žalūzijas pie stikla pakešu koka logiem.

Rullo žalūzijas jumta logiem
Šīs rullo žalūzijas ir piemērotas slīpiem jumta logiem. Vadība ar atsperes mehānismu. Žalūziju audums automātiski uztinas uz stieņa, kas ir nosegts ar augšējo profilu. Pie apakšējā profila ir piestiprināts rokturītis. Paceļot vai nolaižot žalūzijas, audums slīd pa sānu vadotnēm, ar kuru palīdzību tas paliek piekļauts pie loga rāmja. Žalūzijas var nofiksēt vēlamajā augstumā.

Pielietojums
Horizontālās žalūzijas ir piemērojamas logiem, stiklotām durvīm, stiklotām sienām. Horizontālās žalūzijas tiek izgatavotas no 25 mm platām alumīnija joslām.
Starpstiklu horizontālās žalūzijas var uzstādīt starp loga stikliem, ja attālums starp tiem ir vismaz 25 mm. Šādi uzstādītas žalūzijas ilgi saglabājas tīras un palielina loga siltumizolāciju.
Horizontālās žalūzijas plastikāta un koka stikla pakešu logiem tiek uzstādītas uz loga rāmja. Šajā variantā žalūzijas apakšējais profils tiek fiksēts ar speciāliem fiksatoriem un žalūzija paliek nekustīgi piekļauta loga vai durvju rāmja, arī tos verot. Žalūzijas tiek izgatavotas no 25 mm un 16 mm platām alumīnija joslām.

Vadība
Horizontālās žalūzijas
Griežot plastikāta rokturīti, var palielināt vai samazināt gaismas plūsmu caur josliņu starpām. Alumīnija josliņas ir vērstas vai nu uz augšu vai uz leju. Velkot aiz aukliņas, žalūzijas var pacelt un nofiksēt tās jebkurā augstumā ar aukliņas fiksatora palīdzību. Pavelkot aukliņu uz sāniem un atbrīvojot to, žalūzijas var nolaist.

Siltumizolācija
Horizontālajām žalūzijām ir laba siltumizolācija, kas pasargā telpas no pārmērīgas uzsilšanas saulainās dienās.
Ienākošās gaismas regulēšana
Ar horizontālo žalūziju palīdzību var regulēt telpas dabīgo apgaismojumu, novirzot gaismas plūsmu uz griestiem vai grīdu.

Izmēri
Maksimālais augstums – 2.20 m, maksimālais platums – 2.20 m.

Mērīšana
Pirms žalūziju pasūtīšanas tiek nomērīts loga rāmja platums. Ja žalūziju vēlas platāku par loga rāmi, tad jānorāda precīzs žalūzijas platums un augstums.

Horizontālās žalūzijas plastikāta un koka stikla pakešu logiem Žalūzijas augstumu un platumu nosaka, mērot attālumu no vienas stikla līstes iekšējās malas līdz otrai. Tā tiek mērīts gan žalūzijas augstums, gan platums. Maksimālais augstums – 2.00 m, platums -1.80 m. Žalūzijas tiek uzstādītas uz loga rāmja. Žalūzijas apakšējais profils tiek fiksēts ar speciāliem stiprinājumiem, tādā veidā žalūzija paliek nekustīgi piekļauta pie loga rāmja, arī to verot.

Pielietojums
Vertikālās žalūzijas var uzstādīt uz neveramo logu rāmja, ailē, virs ailes, pie sienas vai pie griestiem. Ar tām var ne tikai aizsargāt logus un durvis no saules, bet arī sadalīt telpu daļās. Joslu platums ir 127 mm. Maksimālais ieteicamais žalūziju izmērs ir: platums – 3.50 m, augstums – 3.00 m.

Slīpas vertikālas žalūzijas
Ir atrasts risinājums arī trapeces veida logiem. Šādu logu aizklāšanai tiek ražotas slīpās vertikālās žalūzijas. Slīpa var būt gan žalūzijas apakšējā daļa, gan augšējā daļa. Tāpat var izgatavot arī žalūzijas ar dažāda garuma joslām. Tas dod iespēju piemērot žalūzijas balkona durvīm un logam. Joslas stiprinās uz vienlaidus profila.

Vadība
Velkot aiz aukliņas (4), joslas tiek savilktas uz vienu vai otru pusi, vai arī no vidus uz malām. Joslu virziena leņķi var regulēt ar ķēdīti (5). Augšējais profils (2) ir pārklāts ar speciālu baltu krāsojumu, kas ir izturīgs pret koroziju un ir ilgmūžīgs.

Siltumizolācija
Ar vertikālam žalūzijām var pasargāt telpas no tiešiem saules stariem, izmantojot piemērota biezuma audumus.

Ienākošas gaismas regulēšana
Pagriežot auduma joslas noteikta leņķī, var regulēt telpas dabīgo apgaismojumu. Turklāt, ar dažu speciālu audumu palīdzību ir iespējams telpu padarīt tumšu.

Mēs piedāvājam arī aizsargslēģus. Aizsargslēģu nolūks – pasargāt telpas no
ielaušanās.

Pielietojamie profili
Pielietojami alumīnija profili 37mm, 41 mm, 44mm, 55mm un 77mm. Profili pildīti ar poliuretāna putām, kas nodrošina labāku siltumizolāciju.

Siltumizolācija
Aizsargslēģu izmantošana nodrošina aizsardzību pret atdzišanu ziemā un uzsilšanu vasarā tiešo saules staru ietekmē.

Skaņas izolācija
Aizsargslēģi nodrošina aizsardzību no ielas trokšņa, kā arī no citām nevēlamām skaņām.

Aizsardzība pret ielaušanos
Ekstrudētā (lietā) alumīnija profilu konstrukcija efektīvi sargā no ielaušanās, kā arī pasargā no ziņkārīgiem skatieniem.

Krāsu gamma
Piedāvājam dažādu krāsu aizsargslēģus. Aizsargslēģa profils, kārba un sānu vadotnes var būt atšķirīgās krāsās. Tas ļauj pieskaņot krāsu pie Jūsu nama fasādes vai telpas interjera. Alumīnija profils, kārba un sānu vadotnes tiek krāsoti ar speciālu krāsojumu, kas ir izturīgs pret koroziju un ir ilgmūžīgs.

Pielietojamība un vadība
Izmanto logu, durvju, garāžas vārtu vai veikala skatlogu aizsardzībai. Vadības varianti: rokas vadība ar aukliņu, mehāniskā vadība ar rokturi vai atsperi, elektriskā vadība ar dzinēju, kuru darbina ar slēdzi vai atslēgu: ir iespējama arī tālvadība. Var uzstādīt gan pie loga rāmja, gan ailē, gan pie sienas.