Hörmann garāžu vārti

Mēs piedāvājam vācu ražotāja – Hörmann garāžu vārtus. Hörmann garāžu vārti ir veidoti uz ilggadējās pieredzes, mūsdienīgo tehnoloģiju un pārdomātu tehnisko risinājumu pamata – Jūsu komfortam un drošībai. Būvelementu tirgū šodien ar vārdu Hörmann saistās durvis, kārbas un piedziņas – jo šajā jomā Hörmann grupa ir vadošais piedāvātājs Eiropā. Tas ir rezultāts pastāvīgai ģimenes uzņēmuma izaugsmei daudzu gadu desmitu garumā, kurā liela nozīme tika piešķirta inovācijām, kvalitātes garantijai un orientācijai uz klienta vajadzībām un vēlmēm.

Hörmann vārti atšķiras no citiem konkurentiem ar vārtu materiālu un izgatavošanas kvalitāti, kā arī garantē funkcionalitāti tam paredzētajiem mērķiem. Hörmann ir līderis vārtu un automātikas ražošanas nozarē gan sadzīves, gan industriālās izmantošanas vārtiem. Visas vārtu un piedziņu sastāvdaļas izstrādā un izgatavo uzņēmumā Hörmann strādājošie speciālisti, tās ir simtprocentīgi savstarpēji pielāgotas, un to drošumu ir pārbaudījuši un sertificējusi neatkarīgi, oficiāli akreditēti institūti. Tās tiek ražotas Vācijā atbilstoši kvalitātes vadības sistēmai DIN ISO 9001 un atbilst visām Eiropas Savienības kvalitātes standarta 13241-1 prasībām. Papildus tam mūsu augsti kvalificētie darbinieki strādā pie jaunu izstrādājumu projektēšanas, pastāvīgiem pilnveidojumiem un detaļu uzlabojumiem. Šādi tiek izstrādāti patenti un radītas unikālas pozīcijas tirgū.

Elegantie automātiskie sekciju vārti atveras vertikāli uz augšu. Tādējādi Jūs iegūsiet vairāk vietas garāžā un tās priekšā – un caurbrauktuve kļūs brīvi izmantojama visā tās platumā. Sekciju vārti derēs vienmēr – vienalga, vai Jūsu vārtu ailei ir taisnstūra forma vai tā ir ar noslīpinājumiem, segmentu vai apaļu arku. Tāpēc tie ir ideāli piemēroti vēlākai modernizēšanai.

Ar vārtu un durvju konfiguratora palīdzību pilnīgi bez steigas izvēlieties Jūs vēlmēm atbilstošus vārtus – Jūsu rīcībā ir visas iespējas. Blakus redzamais katalogs piedāvā plašu un detalizētu informāciju un, protams, Jūsu Hörmann sadarbības partneris sniegs Jums individuālas konsultācijas.

Sekciju vārti atveras vertikāli un tādējādi nodrošina vairāk vietas vārtu priekšā un aiz tiem. Atsevišķie vārtu posmi secīgi un plakanā stāvoklī novietojas zem griestiem, vertikāli virs ailas vai jumta. 50. sērijas tērauda, tērauda/alumīnija vai alumīnija sekciju vārti pārliecina ar savu unikālo piedāvājumu klāstu, pirmklasīgo vārtu dizainu un sertificēto drošību. Kompaktie sekciju vārti vertikālā stāvoklī savieto atsevišķās vārtu plāksnītes uzreiz aiz pārsedzes. Nelielais iebīdīšanas dziļums angāriem ar gaismas kupoliem, stikla jumtiem un fasādēm ir īpaši izdevīgs.