Par mums

Uzņēmums “Montāžnieks DE” piedāvā plastikāta, koka, alumīnija logus un durvis, metāla durvis, garāžu vārtus, pretinsektu sietus, žalūzijas, kā arī veic plastikāta logu, durvju regulēšanas, apkopes un remonta pakalpojumus, stikla pakešu, furnitūras un logu blīvgumiju maiņu.

SIA “Montāžnieks DE” darbībā liela nozīme tiek pievērsta gan privāto, gan būvfirmu, gan valsts pasūtījumu apkalpošanas kvalitātei.

Firmas centrs atrodas Rīgā, Ganību dambī 25F , kurā speciālisti nodrošina pasūtījumu apstrādi, klientu apkalpošanu un pasūtījumu precīzu realizāciju. Birojā ir iespējams iepazīties ar firmas produkciju un aplūkot dažādu logu tipu paraugus.

Šobrīd darbojas SIA “Montāžnieks DE” realizācijas struktūrvienības: Rīgā, Valmierā, Tukumā, Talsos, Saldū, Jelgavā, Ogrē, Madonā, Jēkabpilī.

Uzņēmumā strādā montāžas brigādes, kas profesionāli veic augstas kvalitātes logu montāžas darbus atbilstoši Latvijas Logu un Durvju Ražotāju asociācijas un Latvijas Būvnormatīvu noteiktajām prasībām. Precīzs darbs nodrošina pilna cikla pakalpojumu kompleksu, sākot ar loga pasūtīšanu, beidzot ar to montāžu un pilnu loga apdari visaugstākajā kvalitātē. Klientu atsauksmes ir pierādījums mūsu darba augstajai kvalitātei.

Mūsu automašīnas ir specializētas logu un stikla konstrukciju transportēšanai uz jebkuru objektu Latvijas teritorijā visīsākajā laikā.